top of page
Green Goodness

 טיפול טבעי
  בהליקובקטור פילורי 

כאבים ברום הבטן, שריפה, צרבת, ריפלוקס, ירידה במצב הרוח וקושי בתפקוד היום יומי, אלו הן רק חלק מהתופעות המיוחסות לחיידק הליקובקטור פילורי.

אורח החיים המודרני הכולל מתחים רבים, מיעוט שעות שינה ותזונה לקויה הם חלק ניכר מהסיבות הגורמות לחיידק לשגשג.


ברפואה המערבית נמצא קשר בין עליה בנוכחות החיידק במערכת העיכול לשלל מחלות שלכאורה לא נראות קשורות כגון בעיות לב, דלקות כרוניות במערכת העיכול (כולל קרוהון וקוליטיס), כיב בקיבה או בתריסריון, בעיות ספיגה וחוסרים תזונתיים, אנמיה מסוגים שונים, דלקות עניים חוזרות, אובאיטיס (מחלה אוטואימונית דלקתית של העין), מחלות עור כגון אטופיק דרמטיטיס ואורטיקריה, חוסר תיאבון, בחילות, כבדות לאחר האוכל, קשיי נשימה, ליחה מרובה, אסטמה, סינוסיטיס, גלאוקומה, עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, כאבי גרון לא מוסברים וצרידות, דלקות חניכיים כרונית ונסיגת חניכיים, מחלות אוטואימוניות שונות ואפילו סרטן הקיבה.


החיידק נמצא בעוד מערכות שונות של הגוף ולא רק במערכת העיכול. נמצא כי הליקובטור פילורי משגשג גם בכבד, בכיס המרה ואפילו באוזניים. כשהחיידק משגשג במערכת העיכול הוא מפריש רעלנים החודרים למחזור הדם, מתפזרים ברחבי הגוף וגורמים לשלל המחלות והסימפטומים שציינתי.


החיידק יכול לפגוע בכל האוכלוסייה ובכל הגילאים ונפוץ אפילו אצל ילדים, שם נראה מקרים רבים של עיכוב בגדילה, הימנעות ובררנות ממיני מאכלים שונים (בעיקר ירקות ופירות), חיוורון מתמיד ועייפות, חוסר שקט ואף היפראקטיביות ובעיות קשב וריכוז.


הליקובקטור פילורי הוא חיידק שנמצא באופן טבעי ותקין במערכת עיכול בריאה ובמצבים מסוימים רמתו עולה והוא מתחיל לפגוע במערכת העיכול ובמערכות אחרות בגוף.


הטיפול המערבי בחיידק הינו טיפול תרופתי הכולל תרכובת של סוגי אנטיביוטיקה שונים וסותרי חומצה.  חשוב להבין כי סותרי החומצה ניתנים כדי להגן על רירית מערכת העיכול מפני התרופות עצמן אך בפועל מאפשרות לחיידק לשגשג וגורמות לבעיות בפירוק המזון ובספיגת וויטמינים ומינרלים ומדכאים את הפעילות התקינה של מערכת העיכול.


לעיתים הטיפול לא פותר את הבעיה ודורש סבבי טיפול נוספים ואגרסיביים אף יותר בשל עמידות החיידק לתרופות שהתפתחה במהלך השנים. אצל חלק מהמטופלים הטיפול משאיר את מערכת העיכול ואת מערכת החיסון במצב ירוד. לאחר הטיפול מטופלים רבים מרגישים סימפטומים רבים כגון עייפות, רגישות ברום הבטן, כאבי בטן ושינוי ביציאות, התפרצות של דלקות בדרכי ההשתן ודלקות / או פטריות וגינליות אצל נשים ואפילו חרדה.

Green Smoothie

הטיפול הטבעי בהליקובקטור פילורי

אני מזמין אתכם לטפל בבעיה באופן טבעי תוך דגש על תמיכה ושיקום של מערכת העיכול ושל הגוף. השאיפה בטיפול הטבעי היא לצאת מהבעיה כאשר אתם בריאים וחזקים יותר.


הטיפול הטבעי בחיידק ההליקובקטור פילורי כולל שימוש בצמחי מרפא ובתוספי תזונה לטיפול בחיידק ולשיקום מערכת העיכול ואוכלוסיית החיידקים הטבעית וכולל התאמת תזונה לתקופת הטיפול ולחזרה לשגרה בהתאם לצרכים ולאורח החיים של כל אדם. 


צמחי המרפא בהם אני משתמש בקליניקה ואותם אני מתאים לכל אדם באופן אישי ומדויק משמשים כנוגדי זיהום אנטי בקטריאליים ומיועדים לפגוע ספציפית בחיידק ולא לאפשר לו להמשיך ולהתרבות במערכת העיכול ולגרום לנזקים.
חשוב לי לציין כי התרבות החיידק משנה את סביבת הגידול הכללית של החיידקים במערכת העיכול ומאפשרת למזהמים אחרים להתרבות ולגרום לבעיות נוספות.
צמחי מרפא אחרים מיועדים לשקם את רירית מערכת העיכול ואף לטפל בדלקת או בכיב שעלול להיווצר כתוצאה משגשוג החיידק.


הטיפול שלי אתכם כולל גם התייחסות למצב הבריאותי הכללי של המטופל, לתוצאות בדיקות הדם ולמחלות הרקע והינו מותאם אישית וספציפית לכל אדם, שכן כל אדם הוא יחידה פרטית המורכבת ממרכיבים רבים ושונים ולכן לתפיסתי לא הגיוני לתת את אותו הטיפול לכולם.


חיידק ההליקובקטור הינו חיידק מדבק ולכן אני נותן גם דגש בטיפול על חיזוק מערכת החיסון הכללית וזו של מערכת העיכול בפרט בכדי למנוע חזרה של הבעיה.

לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר

פנייך התקבלה!

bottom of page